... HLEDEJ ZDE ...

Dobrý den, přeživší, 🖐️

neočekával jsem, že tato aktualizace bude tak malá, ale trvalo mi přibližně 6 hodin přenastavit a umožnit prodej mezi hráči prostřednictvím komunitního trhu.

S aktuální ekonomikou a nastavením prodejců to možná nezní tak důležitě, ale s novým prodejcem, který brzy přijde místo základního obchodníka, budou jiné ceny, omezeny kusy a možná hráči promyslí své nákupy a prodeje a zvolí komunitní trh.

 

Chtěl bych znovu poděkovat všem podporovatelům serveru prostřednictvím ☕ Buy me a Coffee a pokud můžete, zaregistrujte se na naší stránce pro budoucí soutěže.

 


SHRNUTÍ HLAVNÍ AKTUALIZACE:

 

NOVÉ:

  • KOMUNITNÍ TRH: NPC, u kterého můžete prodávat předměty jiným hráčům.

 

OPRAVY:

  • ÚKOLY: Opravena první výzva za zabití 1000 nakažených, nyní se započítávají provedená zabití.
  • AIRDROP: Předměty byly omezeny od X do X. Takže pokud ve vojenském airdropu bylo vždy 50 předmětů, tak teď to bude od 1 do 50 předmětů náhodně. [TEST]

 

POZNÁMKY:

  • Každý, kdo měl postavené staré dveře/bránu z BBP, nemůže do nich nainstalovat zámek (codelock), rozebrat a znovu stěnu postavit. #Ticket
  • Chatka (CabinZ) byla odstraněna.
  • Kompletně všechno by mělo být možné prodat v komunitním trhu. Kategorie zbraně / oblečení nejsou zcela dokončené, a předmět se nemusí zařadit, ale prodat nebo koupit půjde.

 

Nastavení komunitního trhu přes Visual Studio Code „.Json“
Komunitní trh ve hře

 

💥 Pokud narazíte na nějaké chyby, je důležité je hlásit prostřednictvím ticketu na Discordu.💥

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *