... HLEDEJ ZDE ...

Vážení přeživší,

S radostí vám přinášíme nejnovější aktualizaci našeho serveru DayZ. Tato aktualizace přináší několik důležitých změn a oprav, abychom vám poskytli co nejlepší herní zážitek.

 

SHRNUTÍ HLAVNÍ AKTUALIZACE:

 

Nové Prvky:

  • Do toxické zóny jsme přidali nový NBC žlutý oblek a masku, které vám poskytnou lepší ochranu před nebezpečnými látkami.

Opravy:

  • Díky hráči Atrei33 jsme přidali další várku zajímavých itemů do prodeje, takže si můžete vylepšit své vybavení a zvýšit své šance na přežití.
  • Obnovili jsme mise od Dr. Legasova, vedoucího vědce na Kurchatovově institutu pro jadernou fyziku. Byl vyslán na havarovanou jadernou elektrárnu, aby zjistil příčinu nehody. Připojte se k misím a pomozte nám rozluštit tuto tajemnou událost.

Poznámky k Hře:

  • Stále můžete na mapě najít spawnuté vraky vozidel nebo vlaků v domech. Pokud na ně narazíte, pořiďte screenshot a pošlete jej na Discord do ⁠⌊🐞⌉bugs-screen, abyste nám pomohli vylepšit herní prostředí.
  • Momentálně pracujeme na dokončení webové stránky, která vám přinese další možnosti a informace. Po dokončení této fáze se zaměříme na menší renovace serveru a přidání expansion modu, který vylepší chat a umělou inteligenci.

 

Děkujeme vám za vaši trpělivost a podporu. Buďte opatrní ve světě DayZ.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *