... HLEDEJ ZDE ...

193.34.69.108:2326

iQSERVER.CZ - PVE | PVP ZONE | TRADER | 50K

DayZ je survivalistická hra, která vznikla jako modifikace pro hru Arma 2 a později se vyvinula do samostatného titulu. Hra se odehrává v rozlehlém otevřeném světě postapokalyptického prostředí, kde hráči bojují o přežití v konkurenci s ostatními hráči a nebezpečnými zombie.

Jednou z klíčových vlastností DayZ je její realističnost a náročnost. Hráči se musí starat o základní potřeby, jako je hlad, žízeň, teplota a zdraví. Zásoby jsou omezené, a tak je nutné prozkoumávat prostředí, hledat potravu, pitnou vodu, léky a vhodné oblečení. Interakce s ostatními hráči může být klíčovým prvkem hry. Hráči mohou spolupracovat, obchodovat nebo se navzájem napadat v bojích o omezené zdroje. Dynamika hry se mění podle rozhodnutí hráčů, což přidává do hry prvky nejistoty a strategie.

Ve světě DayZ není jistota, pouze nekonečná nebezpečí a rozhodnutí, která formují tvůj osud. Přežít znamená nejen bojovat s hladem a nebezpečím, ale i vybudovat spojenectví ve stínu apokalypsy.

V této zemi rozpadu a chaosu platí jediné pravidlo: buď přizpůsobivý nebo buď pohlcen temnotou.

Roman 'inQer'

Kurchatovová instituce:

Dr. Legasov, vedoucí vědec na Kurchatovově institutu pro jadernou fyziku, byl vyslán na havarovanou jadernou elektrárnu, aby vyšetřil příčinu nehody a okamžitě přijal opatření k prevenci radioaktivní kontaminace.

Jednou z jeho prvních akcí bylo vytvořit plán, jak ochladit otevřené jádro reaktoru a snížit šance na totální tání. Legasov je také chemik a provedl některé výzkumy sám. Zjistil, že některá divoká zvířata jsou infikována neznámým virem, který se mění v silně kontaminovaných oblastech zóny.

Věří, že na mutaci DNA viru nemá vliv pouze radiace. Ve vesnici pár kilometrů za Pripyatem, městem 600 km severně od oblasti Černarus, mohl potvrdit virus u muže, který byl likvidátorem v reaktoru.

Vypadá to, že tento muž byl pacient nula, ale opustil zónu, než se Legasov mohl znovu s ním setkat. Obyvatelé této vesnice řekli, že odešel domů do Berezina v Černarusu.

Po vypuknutí v Černarusu se Moskevský Kreml rozhodl poslat Legasova pro další šetření této pandemické události. Zjistil, že virus infikuje poškozené somatické buňky lidského těla. Růst tohoto viru je obrovský. Nakažení lidé umírají asi hodinu po infekci, ale jejich mozky zdá se zůstávají nedotčeny pro nějakou nižší úroveň akcí.

Po 2 hodinách se již proměnili v druh neživých těl, která jsou extrémně agresivní a snaží se roztrhat a sníst maso svých obětí. Když Legasov dorazil do Černarusu, již 20 procent obyvatel bylo nakaženo. Sovětské vojenské jednotky byly okamžitě vyslány poté, co informoval vládu v Moskvě.

Civilní letiště v Černorusku se proměnilo v vojenskou leteckou základnu sovětských vojsk, které přivezly těžkou výzbroj k boji s nákazou a k omezení šíření nákazy, ale bylo to marné. Hordy nakažených překonaly vojenské obranné pozice a pohybovaly se směrem k letišti.

Dr. Legasov

Dr. Tamarova, lékařka na pohotovostním oddělení nemocnice v Chernogorsku, léčila muže z Berezina s nepochopitelnými symptomy. Tento muž přišel domů přímo po svém závazku k dekontaminaci na havarované jaderné elektrárně v Černobylu.

Měl známky lehké radiace a po čase projevoval agresivní chování a byl neustále uspáván. Dokud byl schopen mluvit, řekl, že ho divoký pes kousl do pravé ruky, když se ho snažil krmit. Tamarov prověřila tento případ a přinesla jeho krev do laboratoří. V té době se 2 sestry nemocnice nakazily pacientem nula. Oba ukazovaly odlišné symptomy než muž z Berezina.

Náhle vzplanuly na pohotovostním oddělení a nakazily další lidi, ale byly zastřeleny policistou, který byl náhodně přítomen. 6 hodin později bylo více než 400 občanů Chernogorsku nakaženo. Šéf "Chernogorské politické kanceláře" poté vyhlásil stav pohromy.

Pracuji na tom....Rozšiřte své dovednosti a získávejte převahu s našimi podrobnými návody

↪️ PRŮVODCE PRO NÁŠ SEVER ↩️

Náhled do našeho světa
Pravidla

Cesta k Respektu a Příjemnému Prostředí!

Pravidla jsou zde k tomu, abychom je dodržovali, ne porušovali!

Hlavním cílem našeho serveru je poskytovat hráčům zábavu a vzájemnou interakci. Vážíme si fair play a podporujeme vytváření přátelské komunity. Prosíme, abyste byli ohleduplní a ochotní spolupracovat s ostatními hráči. Buďte ochotni pomáhat novým hráčům a spolupracovat s ostatními členy komunity. Naším cílem je vytvořit přátelské prostředí pro všechny hráče, kde si mohou užívat hru.

Vyuzivání chyb ve hře či modu bude důsledně potrestáno banem na dobu 14 dní. Toto opatření bude provedeno bez předchozího varování a bez možnosti dalšího řešení.

Na mapě jsou PVP zóny označeny červenými kruhy. Přísně zakazujeme útoky na hráče na okraji PVP zón! Prosím, buďte opatrní, abyste neúmyslně nenapadli hráče mimo PVP, což by mohlo mít automatické následky.

STATICKÁ TOXICKÁ ZÓNA:

V TISY existuje statická toxická zóna, do které je nutné mít kompletní oblek! Prosím, buďte opatrní a připravení, pokud se v této oblasti pohybujete.

Prosíme, dodržujte tato pravidla a přispějte k harmonii našeho serveru. I nadále platí striktní zákaz střílení z PVE do PVP a opačně. Děkujeme za vaši loajalitu k pravidlům a přejeme vám skvělý herní zážitek!

PVE: Hráči jsou povinni respektovat majetek ostatních. Není povoleno ničit budovy hráčů a krást či ničit jejich vozidla. Chceme, aby všichni hráči měli možnost budovat a tvořit v bezpečí.

PVP: Zóny označené červenou barvou jsou ohnisky konfliktu. Připravte se na možné útoky od ostatních hráčů, až se vydáte do těchto oblastí. Existuje riziko, že budete zastřeleni a okradeni o veškeré vybavení!

Naleznete speciální recyklační kontejner, určený pro odpovědnou likvidaci nepotřebných věcí (odpadu).

Je naší povinností zachovávat čistotu okolí tradera a zamezit vytváření nepořádku vyhazováním předmětů na zem. Prosíme, využijte recyklační kontejner nebo ohniště pro odpovědnou likvidaci nepotřebných předmětů.

Naleznete-li neprodejný předmět, použijte

ESC > SERVER PANEL > PLAYER TAB pořiďte screenshot s předmětem v ruce a odešlete na Discord do bugs-screen. Děkujeme.

Pokud máte zájem, vytvořte si ticket, a já vám postavím kompletní vlajku. Při zakládání základny poblíž obchodníka se ujistěte, že je od něj vzdálená minimálně 800 metrů. Tímto způsobem přispíváte k udržení bezpečné obchodní zóny. Umístěte základnu alespoň 200 metrů od cest, což zajišťuje plynulý pohyb hráčů po mapě.

Upozorňujeme, že umístění základny v PVP zóně musí být uvnitř nebo 500 metrů od PVP zóny. Zdůrazňuji, že to může zvýšit riziko vykradení, poškození nebo komplikací vašeho hraní.

Nedostavujte rozsáhlé, monstrózní budovy, které vypadají, jako by byly z roku 2888. Děkuji za pochopení.

Při odchodu ze serveru zavřete všechny skříně uvnitř základny a, pokud máte vozidlo, použijte plachtu! Jinak bude vozidlo odstraněno.